blog

SGS Jeneratör & Marine Grup, 2003 yılında kurulmuştur. Halen Gemlik serbest bölge girişi sanayi sitesinde yaklaşık 1350 m2 alan 700 m2 kapalı alana sahip kendi tesislerinde uzman personelleri ve araç filosu ile hizmet vermektedir.

SOĞUTUCU TIR JENERATORU

Soğutuculu TIR larınızın jeneratör ihtiyaçlarını yollardan gelen toz, kir kış tuzu vb. kirletici etkilerden koruyarak karşılıyoruz. Boudouin ve Yang Dong Motorlarla ürettiğimiz SGB-R25 ve SGY-R 25 model , 25 kVA özel kabinli pratik soğutuculu jeneratörlerimiz için firmamızla irtibata geçmeyi unutmayın.

JENERATÖR ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Bugünkü sizlere jeneratör seçimlerinizi daha isabetli yapmanıza yardımcı olacak bazı terimlere değineceğim. Başlamadan önce, SGS Jeneratör ve Marine Grup olarak gerek karasal tip jeneratör, gerekse marin tip jeneratör seçimlerinde bizzat müşterimizin yanında olup güç ölçümlerini ücretsiz gerçekleştirmek ve alacağı en doğru jeneratörü tespit etmek üzere uzman ekibimiz ile her zaman yanınızda olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

JENERATÖR SEÇİMİNDE TSE BELGESİ KRİTERİ NEDEN ÖNEMLİDİR

Pek çoğumuz günlük hayatta bir şekilde jeneratörlere ihtiyaç duymuşuzdur. Jeneratörler yada teknik adıyla dizel/benzinli elektrojen grupları, farkında olduğumuz veya olmadığımız bir çok alanda yaygın bir şekilde hayatımızın içinde yer alıyor aslında;

SGS Gemisi Slovakya Yolunda

Üretimi firmamız tarafından gerçekleştirilen 42 mt lik gezi ve restaurant gemisi bugün atılan imzalar ile Slovakya'nın en büyük tur firmalarından birisine satılmıştır. Müşterimize, firmamıza ve ülkemize hayırlı olsun