Kalite Yönetimi

KALİTE YÖNETİMİ

2003 yılında başladığı jeneratör üretiminde saygın, istikrarlı, güçlü yapısı, kaliteli ürün ve hizmet çizgisinden asla ödün vermeden geldiği bugünlere, sektörde kendine iyi bir yer edinmiş, hem bölgesel hem yurt içinde adını en güzel şekilde duyurmayı başarmıştır.

SGS Jeneratör, Gemlik Sanayi Sitesi'nde 1000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde, genel müdürlük binası da olup, en son teknolojiye sahip montaj hatları, TSE standartlarına uygun test ekipmanları, modern tesisi ve konusunda uzman kadrosu ile gelen her türlü müşteri isteğine en iyi şekilde cevap verebilmektedir.

Üretim bandında kaliteleri dünyaca kanıtlanmış Dizel Motor Markaları; Perkins, Cummins, Fiat, Ford, Mercedes, Volvo, Deutz ve alternatör üreticilerini kendine çözüm ortağı edinmiş olup, en kaliteli ürünleri kullanarak TSE,CE,ISO normlarına uygun kalitede jeneratör üretimi ile yurt içi pazarında hizmet vermektedir. SGS Jeneratör, Benzin, Dizel Marin tipi jeneratörler, römork, konteyner, ses izolasyonlu veya koruma kabin, gibi opsiyonel ekipmanlar, ışıldaklar, her tip kontrol ve güç dağıtım panoları senkronizasyon panolarından oluşan geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.