MARINE GRUP

MARINE GRUP

SGS Jeneratör & Marine Grup, gemi elektrik taahhüt, projelendirme, teknik servis, yedek parça ve malzeme temini ile DENİZCİLİK SEKTÖRÜNDE bölgemizde bilinen ve tercih edilen firma konumundadır. Denizcilik sektördeki tüm faaliyetlerimiz Türk Loydu başta olmak üzere klas kuruluşları tarafından kontrol edilerek onaylanmaktadır.

Firmamız, şimdiye kadar gemi elektrik taahhüt konusunda pek çok sayıda Ro Ro tipi arabalı feribotlar, özel amaçlı gezi tekneleri, katamaran tipi deniz taksiler, Balıkçı gemileri , yolcu gemileri, süper lüx özel tasarım yat, restoran gemisi , dalgıç gemisi, gezi gemisi projelerini tamamlamış olup; halen bu konuda üstlendiği projelerde değerli müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Firmamız, sektör ihtiyaçlarını göz önüne alarak ve müşterilerimizin yönlendirmesi ile özel amaçlı tekne (balıkçı teknesi, servis teknesi, iş dubası/barçı vs.) imalatı da yapmaktadır. Özellikle balık çiftliklerinin yeni mevzuatlar kapsamında ihtiyaç duyacağı balık besleme duba/barçları dahil tüm servis teknesi talepleri ve bunların donatılması için gerekli tüm teçhizatın imalatı ve tedarikine yönelik araştırma, geliştirme ve hazırlık çalışmalarımız tamamlanmıştır. Sektördeki değişim ve gelişmeleri yakından takip eden firmamız sektör ihtiyaçlarını karşılamak için hiçbir yatırımdan kaçmadan sürekli eğitim ve seminerler ile personelini bilgili ve dinamik tutmaktadır.

Mevcut bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz ile hizmet verdiğimiz müşterilerimiz arasında sizleri de görmekten onur duyarız.

BİZE ULAŞIN

Adres:
Gemlik Sanayi Sitesi E/Blok No:37-39 Gemlik/BURSA
eposta:
info@sgsjenerator.com
Tel:
0.224 524 88 97